¨

ELODIE DETAILS

Snímek obrazovky 2019-08-15 v 14.57.40 

Kolekce

Elodie Details je jedna z mála značek doplňků pro děti, která každou sezónu uvádí na trh nové zboží. Toto vysoké tempo rozvoje je jedním z důvodů, proč jsme schopni přitáhnout tolik pozornosti a získat nové fanoušky a followery.

Každý rok vytváříme jednu jarní a jednu podzimní kolekci, podle aktuálních trendů. Podzimní kolekce je zaměřena na fusaky do kočárků, přebalovací tašky a pokrývky hlavy. Na jaře zpravidla uvádíme na trh nové bryndáčky, klipy na dudlíky, doplňky ke kočárkům a produkty z kolekce HOME. Každou sezonu představujeme jeden nebo dva úplně nové produkty. Pro vaši představu níže naleznete ukázku z našich posledních kolekcí - produkty, které ještě neopustily náš sortiment, aby uvolnily místo pro nové věci. Užijte si to!

 

Elodie Details je švédská designérská společnost, která vytváří funkční a inovativní produkty pro děti s mottem "velké rozdíly pro male děti".

My v Elodie Details věříme, že produkty používané v každodenním životě našich nejmenších jsou víc než jenom nezbytnosti pro usnadnění jejich dne. Vypovídají něco málo o tom, jací jsme. Osobní styl není otázkou věku, proto se snažíme vytvářet zábavné a jedinečné produkty, které vyjádří osobnost. Naším cílem je povýšit tyto drobnosti každodenního života dítěte na stylové doplňky. Od dudlíků a klipů k dudlíkům, přes kočárky, až po doplňky ke kočárkům, všechny s jedinečným smyslem pro styl.

 

103720r_2

 
229
10350122910350
Značky

Stránka 1 z 5 - 249 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 249 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.