¨
  • 1 z 5
 

Kriket pro děti Lesní zvířátka

Neohodnoceno
 
Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
19.2.2019
659 kč
   
Značka Play Atelier
Kategorie Hračky
 

Dřevěný kriket Forest Animal Croquet francouzské značky Janod je zábavná nenáročná sportovní hra vhodná pro dívky a chlapce od 3 do 6 let. Tato krásná kroketová souprava s motivem lesních zvířátek je vyrobena ze dřeva. 6 lesních dřevěných zvířátek: medvěd, divočák, ježek, srnka, zajíc a liška je připraveno na hru kriketu. Cílem kroketové hry je namířit a trefit míček do otvorů, které mají zvířátka na bříšku. Pravidla hry jsou jednoduchá: před začátkem hry se rozestaví zvířátka, které tak utvoří kriketovou dráhu a hráči se snaží trefit míč dřevěnými kladívky přes otvory na bříškách zvířátek. Hru si děťátko může zahrát samo nebo spolu s kamarádem. Sportovní dřevěná kroketová sada Forest Animal Croquet pro děti je vyrobena z kvalitního dřeva a povrch hraček je ošetřen zdravotně nezávadnými barvami a laky.

Veselé barvy zvířátek dělají hru velmi příjemnou. Lesní zvířátka jsou velké 23,5*16 cm. Dvě dřevěné kroketové hole mají hladký povrch, který je na dotek velmi příjemný. Sportovní hole na kroket o rozměrech 9*3,2*52 cm děťátko jednoduše uchopí do ručky. Kroketový míček ze dřeva má průměr 5 cm a v balení jsou 2 kusy. Všechny díly dřevěné kroketové sady jsou vyrobeny precizně s důrazem na kvalitu provedení. Sportovní kroketovou sadou 6 veselých zvířátek, 2 holí a 2 míčků si děti užijí spoustu zábavy a zároveň si procvičují odhad vzdáleností, koordinaci pohybů a přesnost. Kroket si děti mohou zahrát venku, ale také uvnitř během nepříznivého počasí. Díky jedinečnému francouzskému designu, kvalitním materiálům a pestrým barvám této nádherné hračce neodolá žádné dítě.

Společnost Janod přináší na trh kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. V nabídce této francouzské značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti.

Vlastnosti

dětská DŘEVĚNÁ SOUPRAVA NA  kriket

  • dřevo pochází ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, které žádným způsobem nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
  • na povrchu hračky jsou použity zdravotně nezávadné barvy a laky
  • vhodný pro děti od 3 do 6 let
  • rozměry kriketové paličky 9*3,2*52 cm
  • v pěkném barevném provedení
  • rozvíjí dětskou motoriku, podporuje pohybové aktivity
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy
  • úžasný francouzský design
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.