¨
 

Janod ústní harmonika

2 hodnocení
 

Pro male muzikanty.

Dostupnost Vyprodáno
159 kč
Značka Play Atelier
Kategorie Hračky
Položka byla vyprodána...
 

Janod dřevěná ústní harmonika Confetti Harmonica je nádherný hudební nástroj ze dřeva vhodný pro děti od 3 do 8 let. Rozměry dětské harmoniky jsou 13*2,8*2 cm. Má bílou barvu s veselým tečkovaným vzorem. Tento hudební nástroj není jen obyčejná dětská hračka, ve velké míře ovlivňuje rozvoj hudebního cítění a smyslu pro rytmus nejmenších dětí a kromě toho je zárukou velké zábavy pro celou rodinu. Dále ústní harmonika pro děti podporuje rozvoj kreativity, fantazie a představivosti. Děti si při vystupování před blízkými budují sebevědomí a odvahu. Dětský hudební nástroj je nadčasová dřevěná hračka, je vyroben z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev. Jedinečný design, barevné provedení a realistické zvuky harmoniky Janod vám zaručí, že mu neodolá žádný malý hudebník nebo hudebnice.

Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná motorika dětí, zkoumáním dřevěných povrchů se rozvíjí i hmatová citlivost rukou. Hudební nástroje Janod navíc přispívají k rozvoji hudebního sluchu a hudebního talentu vašich ratolestí. Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštípilo. Společnost je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel.

Janod je francouzská firma zabývající se vývojem prvotřídních dřevěných hraček, které jsou hravé a rozvíjejí inteligenci dětí. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

dřevěná ústní harmonika

rozměry 13*2,8*2 cm

v bílé barvě s tečkovaným vzorem

dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)

vhodná pro děti od 3 do 8 let

ze zdravotně nezávadných materiálů a barev

rozvíjí hudební sluch, smysl pro rytmus, jemnou motoriku, hmatovou citlivost, fantazii a představivost, kreativitu

splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí

úžasný francouzský design

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.