¨
Po dobu letních prázdnin jsme vypnuli dobírku, pokud nemůžete zaplatit jinak po domluvě je možná-napište do poznámky při objednávce a bude vám za 39kč počítána.

Little Dutch – Domino 2v1

KOLEKCE 2020
Neohodnoceno
Značka: Little Dutch
349 kč
Skladem
Můžeme doručit do:
15.7.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Little Dutch DOMINO Puzzle ZOO
Tato 2-v-1 domino logická hra je zábavná hra pro rozpoznávání obrázků a porovnávání čísel. Každá domino karta má dvě strany. Na jedné straně karta obsahuje dva kusy zvířat. Na druhé straně je hra domino v krásných barvách.
Hra stimuluje logické dovednosti, sociální dovednosti a schopnost soustředit se.

Domino

Zamíchejte všechny karty domino a položte je lícem dolů na stůl. Každý hráč obdrží 6 domino karet. Položte zbývající karty na hromádku zásob a otočte jednu kartu na stole, aby se hra začala. Začne nejmladší hráč. Hráč musí porovnat jednu ze svých karet s těmi, které jsou již na stole. Každá nová karta může být umístěna na začátek nebo na konec „hada“ karet. Pokud hráč nemůže umístit žádnou ze svých karet, vytáhne jednu kartu z hromady. Pokud je tato karta shodná, může hráč položit kartu přímo na stůl. Pokud se nejedná o zápas, musí hráč přidat tuto kartu do své vlastní sady karet. Vítězem bude první hráč, který nemá domino.

Zoo

Vícebarevné

– 28 kusů
– hra 2 v 1
– Vyrobeno z odolného kartonu
– Ideální pro rozvoj dovedností puzzle
– Přichází v pěkném úložném boxu
Krabice: 21,5 x 21,5 cm

Věk 3+ let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: