¨
 

Zebra and Me Kapsičky I

 
Dostupnost 1-2TÝDNY
129 Kč
   
Kód produktu 814
Výrobce Like Group
Kategorie STOLOVÁNÍ
 

Kapsičky na opakované použití

Jednoduše naplňte oblíbeným příkrmem, ovocným nebo zeleninovým pyré, smoothie, jogurtem nebo krémovým dezertem. Lze používat opakovaně. Široký otvor se zipem pro snadné plnění a čištění. Ekonomická a ekologická alternativa k příkrmům v jednorázových kapsičkách.

Ideální řešení

Ven a na cestách: Žádné lžičky, žádné talířky či sklenice, žádný nepořádek. I bez pomoci máminých rukou, jednoduše, samostatně a s radostí. V autě, v letadle, v parku, u vody, ve školce, na návštěvě, na nákupech, kdekoliv jste. Vaše děti si mohou užívat zdravé papaní z oblíbené kapsičky.

Při alergiich/dietách: Domácí dobroty bez alergenů, přídatných látek a konzervantů můžete nyní dopřát svým nejmilejším i ve formě oblíbených kapsiček. Takto víte přesně, co je uvnitř a na tom záleží nejvíce.

Při odmítání stravy: Dětem se naše kapsičky díky veselé grafice velmi líbí. Jsou nadšené, když se mohou krmit zcela samostatně bez pomoci. Ani je nenapadne protestovat proti. Nyní můžete mít plnou kontrolu nad nutričním příjmem svých dětí.

Čištění

Myjte ručně v teplé vodě se saponátem, použijte kartáč na láhve, vypláchněte čistou vodou a nechte důkladně vyschnout. Pro mytí v myčce nádobí odtrhněte víčko a nasuňte kapsičku otevřeným zipem přes hroty horního koše myčky.

Plnění

Ujistěte se, že víčko je dobře přikroucené. Naplňte kapsičku lžící, trychtýřem nebo prostě nalijte Vaši dobrotu přes otevřený zip na spodní části kapsičky. Vyvarujte se horkému obsahu, mohli byste se popálit. Abyste zajistili bezchybné těsnění, naplňte kapsičku jen do cca 1/3 obsahu a důkladně uzavřete zip. Přejděte tlakem dvou prstů ještě jednou po celé šířce zipu, abyste zjistili, že všechny drážky zipu do sebe zapadly.

Naplněné kapsičky můžete použít nebo zmrazit. Nepřeplňujte, obsah se zmrazením zvětší. Pro ohřev stravy ponořte kapsičku do teplé vody.

Technické parametry

  • neobsahuje BPA, PVC ani ftaláty
  • lze mýt v myčce nádobí i mrazit
  • určeno pro děti od 1 - 3 let
  • obsah: 150 ml
  • motiv: kosmonaut, zebra
  • 2 ks v balení